15 אוגוסט 2021

למה חשוב להתאים את הוילון לפי מיקום הבית?

רוצים להחליף את הווילון הישן במשהו חדש ומתקדם יותר? מגיע שלב בחיים בו עובר הנכס שיפוץ, התכולה מוחלפת וכך גם וילונות ישנים מוחלפים באמצעות וילונות ונציאניים, או אפילו וילון רומאי מושלם.

מה באמת חשוב? איך מחליפים את הווילון הישן באחד שלא רק ייראה מושלם אלא ידאג לכל הצרכים שלכם במשרד או בבית? כדי שלא תעשו את הבחירות הטובות פחות הנה כמה דברים שקשורים בכמות האור ובין היתר גם בבחירת וילון שהוא אינו רק בגדר עיצוב נאה שאפשר לנקות בכל רגע נתון אלא יכול גם לשמש וילון האפלה לכל דבר. 

ויסות האור הצללה חלקית או הצללה שלמה 

כאשר מדברים על וילונות חשוב לדבר על הייעוד הראשי שלהם, למעשה אי אפשר להתעלם מכך, וילונות זה וילונות ומטרתם בין היתר לשחק היטב עם כניסת האור לחלל החדר. אז מה חשוב לדעת לפני שבוחרים? בשתי מילים, כמות האור. כמה שיותר אור טבעי כאשר הבד עצמו הוא זה שיכתיב בסופו של דבר את כמות האור. 

וילונות יכולים להיות העיצוב המושלם אבל לצד זאת הם חייבים להיות פרקטיים ולהביא בחשבון את כמות האור האמיתית שתרצו "להכניס אל תוך החדר". 

רוצים וילון רק למטרת עיצוב? לא רוצים לחסום את אור השמש? כאן תוכלו "ללכת חופשי" על הווילון השקוף שלא יגביל את כמות האור. 

אם אתם כן רוצים למתן את כמות האור חשוב לווילון היפה והמדהים הזה להוסיף שכבה נוספת שבאמצעותה יהיה אפשר לייצר סוג של אפלה. הווילון שמטרתו למנן את כמות האור יהיה מונח על מסילה נפרדת וכך, בכל פעם שתבחרו שהאור ייכנס או יישאר מאחור תניעו את הווילון והמסילה המתאימה. 

רוצים לשלוט על האור בצורה מוחלטת? במסילה השלישית התאימו וילון שיכול לייצר הצללה חלקית באמצעות וילונות שממוקמים בצד שהכי קרוב לחלונות. 

מחושך לאור- איך בוחרים את זה נכון? 

ככול שהבד יהיה עבה יותר כך אפקט החסימה של האור יהיה גדול יותר. מבין כל האופציות, האופציה הטובה ביותר כדי לייצר חסימה מלאה של שמש היא וילון הגלילה. כיום השימוש הנפוץ ביותר כדי לצור את ההחשכה היא באמצעותם של סוג וילונות אלו. 

מעבר לרצון להחשיך את החדר, מדברים גם על אפקט הפרטיות והאינטימיות. גם על זה רצוי לדבר ולשם כך יש בדים מסוימים מאוד המתאימים לכך. לצד הבדים העבים עניין ההצללה יהיה קשור גם בחסכון באנרגיה ובו זמנית ביכולת להוריד את הטמפרטורה בצורה משמעותית. 

בסיכום דבר, לפני שרוכשים וילונות יש להתחשב לפני הכול בכיוון האור ולבדוק פרט זה מכל ההיבטים תוך לקיחת בחשבון את השעות של כניסת האור הטבעי לחדר השינה, הסלון או כל חלל אחר שבו תבחרו להתקין את הווילון. 

צריכים ייעוץ?

נשמח לעמוד לשירותכם! חייגו: 050-669-3588

ייעוץ בוואטסאפ
!We’ll be glad to see you
תיאום פגישה בגלריה

נשמח לראותכם בגלריה שלנו!
כתובתינו: חיים בן עטר 28 תל אביב (חניה ללקוחות)
לאחר שליחת הפנייה נציג שלנו ייצור עמכם קשר.


    נא להצטייד לפגישה עם מידות ותמונות החלונות
    !Thank you
    בקשתך נשלחה בהצלחה!
    נציג שלנו ייצור עמכם קשר בהקדם.