24 ינואר 2021

וילונות לחדר ילדים

כאשר אתם מתכוונים לרכוש וילונות לחדר הילדים, דאגו שאכן הוילון מיועד לחדר זה, היות וחשוב לכם שהבד הוא רחיץ ונוח, אינו מתקמט ממגע ממושך של ידי הילדים שלכם ויותר מהכל, חשוב שהוילון יהיה בטיחותי.

חלק מהעיצוב בחדר הילדים יכול להגיע מהילד או הילדה בעצמם ואין צורך לרוץ ולרכוש וילונות יוקרה. גם אתם תוכלו ליצור עבורם סביבה הקשורה לנושא מסויים ותוספת הוילונות ישלימו את המראה בדיוק כמו שאתם רוצים. להלן מספר אפשרויות עיצוב המתאימות במיוחד לחדר הילדים שלכם בתחום הלבשת החלונות:

 • חדר "ממותק" – תוכלו ליצור עבור ילדתכם חדר שכולו צבעי ממתקים, תוך שימוש בגוונים של אדום, ורוד, סגול וצבעי הלימון  בוילון שתתקינו על החלון. הוילון הזה אמור להשלים את הריהוט הצבעוני שרכשתם בגוונים דומים ולסיום אף ניתן להוסיף כריות צבעוניות. המראה שתשיגו מתאים במיוחד לילדות והתחושה היא של שמחה ואושר.
 • דמויות מעולם הילדים – בעולם בדי הוילונות, קיימים גם הדפסים הקשורים לעולם הילדים, גיבורים מסרטים מצויירים  וסדרות טלוויזיה אהובות עליהם. תוכלו לשלב וילונות מסוג זה עם מצעי המיטה של הילדים ולהפתיע אותם במתנה נפלאה. ניתן לרכוש מצעים שלמים עם דמויות אלה, ללא הזמנה מיוחדת וכל מה שנותר לכם הוא לרכוש וילון עם הדפסה באותו הנושא, שניתן להשיג כיום גם ברשת האינטרנט.
 • צביעת יד – תוכלו ליצור עבור הילדים את הוילון הייחודי והמקורי ביותר שאפשר ע"י ציור בעצמכם על בד ולהפוך אותו לוילון  בחדר שלהם. זו הזדמנות מצויינת לכם ולילדים לנהל יצירה משותפת וזמן איכות חווייתי. ניתן לשלב נתזים של צבעים שונים וצורות אבסטרקטיות או אפילו לשלב עם הנושא הכללי של הריהוט והמצעים, כגון עולם הטבע (פרחים, עצים, חיות וכו'), על פי הרצון של הילדים. כדי שתהיו בטוחים שהתוצאה הסופית תהיה מתאימה, אפשר לרכוש וילון לחדר ילדים בצבע חלק ולתפור את הבד שייצרתם עם הילדים על הבד. כך אתם יודעים שבחדר הילדים שלכם, יש עיצוב מקורי לחלוטין ואין ספק שהילדים יהיו גאים ביצירתכם המשותפת.

בעת עיצוב או רכישת וילונות לחדרי תינוקות וילדים חישבו גם על העיצוב הסופי של החדר, אבל גם על התהליך של שיתוף הילדים בחוויה של העיצוב או הרכישה, וזאת על מנת שירגישו שהחדר שלהם עוצב כרצונם.

יותר ויותר הורים מבינים שוילונות בחדר הילדים מעניקים הרגשה מיוחדת ושמחה, ששום אלמנט או תוספת יכולים להעניק. וילונות לחדר ילדים בעלי עיצוב או דוגמא מסויימת יסייעו לכם להשלים את המראה שאתם רוצים או שהילד מבקש בחדר הילדים.
בד"כ בוילונות יוקרה אין ריבוי של ווי תליה, הם מגולגלים בחוזקה מסביב למקל התלייה ובנוסף, יש לוילונות אלה תכונות מסויימות נוספות, אשר מעידות על סוג הוילונות: להבדיל מוילונות סטנדרטיים, שבהם הבד שאתם בוחרים לא נחשב לאיכותי ברמה גבוהה , הבד בוילון יוקרתי, הוא באיכות גבוהה מאוד ורך למגע. וילונות היוקרה עמידים ואורך חייהם הוא לשנים רבות, מבלי להנזק מניקוי במשך השנים. בנוסף על אלה, בד וילונות היוקרה אינו דוהה בקלות.

וילונות היוקרה שלכם תמיד יהוו מרכז תשומת הלב, בכל חדר שבו יותקנו. הם תופסים את העין של כל מי שיכנס לחדר ויהיו מרשימים מאוד ולא רק. וילון יוקרתי מעניק תחושה של חמימות בחדר שבו הוא מותקן, אך עדיין רבים מהססים לרכוש וילון יוקרתי, עקב המחיר הגבוה. כיום גם מי שבעבר לא יכל להרשות לעצמו, יוכל להשיג וילונות יוקרה במבצע, אשר ניתן לרכוש גם דרך רשת האינטרנט במחירים סבירים.

וילונות תחרה מהווים את הבד המועדף בעיצוב חלונות הבית, מאז התקופה הויקטוריאנית, כאשר הגיעו לשיא תקופת הפריחה שלהם בתחום זה, אך בתקופה זו הם גם היו יקרים מאוד והיוו מצרך לעשירים בלבד. כיום, כמעט כל אחד יכול להרשות לעצמו לרכוש וילונות במחיר אטרקטיבי, אך העובדה שהם ניתנים לרכישה במחיר סביר, זה עדיין לא אומר שהם לא יכולים לשרת אותנו כוילון יוקרתי בכל בית. לכן, אם אתם מתקשים לרכוש וילון יוקרתי מובהק, תמיד ניתן לרכוש וילון תחרה איכותי ולהשתמש בו כוילון היוקרתי שלכם ובנוסף זכרו, וילון יוקרה ניתן להתקין בכל חדרי הבית ולא רק בסלון, אם אתם בטוחים שבצעתם התאמה לשאר הריהוט בחדרים, כדי לא ליצור מראה קרקסי.

צריכים ייעוץ?

נשמח לעמוד לשירותכם! חייגו: 050-669-3588

ייעוץ בוואטסאפ
!We’ll be glad to see you
תיאום פגישה בגלריה

נשמח לראותכם בגלריה שלנו!
כתובתינו: חיים בן עטר 28 תל אביב (חניה ללקוחות)
לאחר שליחת הפנייה נציג שלנו ייצור עמכם קשר.


  נא להצטייד לפגישה עם מידות ותמונות החלונות
  !Thank you
  בקשתך נשלחה בהצלחה!
  נציג שלנו ייצור עמכם קשר בהקדם.