24 ינואר 2021

וילונות לחלונות קטנים

הלבשת חלונות משפיעה באופן מרשים על מראה החדר. חלונות קטנים לעיתים נותרים מיותמים מהתייחסות בתחום זה, היות והם לא מהווים איום על הפרטיות ואף לא מכניסים תאורה חזקה פנימה. למרות העובדות הנ"ל, וילונות לחלונות קטנים בהחלט מהווים השפעה גדולה מאוד על עיצוב החדר.

בשלב הראשון בהלבשת חלונות קטנים, החליטו מה כמות האור שתרצו להכניס לחדר. בהתחשב כי אין בעיה של פרטיות, סביר להניח כי תעדיפו חסימת אור נמוכה. במקרה כזה, עדיף לכם להתמקד בוילונות מבדי תחרה עדינים. לחלונות בגדלים בינוניים וגדולים, וילונות בעלי משקל בינוני יהיו העדפה מוצלחת. אם בכל זאת אתם רוצים לחסום יותר אור, תוכלו להשתמש בבד עבה יותר, כגון קטיפה.

בשלב הבא בחרו את הצבע שאתם מעדיפים לוילון שלכם. הצבע אמור לייצג את עיצוב החדר הכללי ולהתאים הרמונית. בוילון בעל חסימת אור נמוכה, בחלון קטן, עדיף להשתמש בצבעים בהירים ובוילון תחרה. לחסימת אור גבוהה יותר, עדיפות לצבעים יותר כהים וכו'.

בידקו את גודל החלונות שלכם ודאגו שהגדלים מדויקים, עם תוספת של מס' מטרים בצידי החלון ומתחתיו, כדי להימנע מוילון שלא מתאים בגודל ויהרוס לכם את כל השלמת העיצוב בחדר. הדרך הטובה ביותר לא לפספס, היא להתייעץ עם מוכר בחנות או לחילופין, לשלוח הודעת ייעוץ, במידה ואתם מעוניינים לרכוש באינטרנט.

צריכים ייעוץ?

נשמח לעמוד לשירותכם! חייגו: 050-669-3588

ייעוץ בוואטסאפ
!We’ll be glad to see you
תיאום פגישה בגלריה

נשמח לראותכם בגלריה שלנו!
כתובתינו: חיים בן עטר 28 תל אביב (חניה ללקוחות)
לאחר שליחת הפנייה נציג שלנו ייצור עמכם קשר.


    נא להצטייד לפגישה עם מידות ותמונות החלונות
    !Thank you
    בקשתך נשלחה בהצלחה!
    נציג שלנו ייצור עמכם קשר בהקדם.