24 ינואר 2021

וילונות קפלים לאווירת טקסטיל בבית ובמשרד

אנשים רבים תולים וילונות קפלים

בבתים ובמשרדים. בניגוד לווילונות מבד עבה המאפילים את החדר ביום שטוף שמש והמסתירים מעיני כול את המתרחש בפנים, וילונות קפלים תופרים מבדים שאינם מסתירים את המראה הנשקף מן החלון או את פנים החדר מן העוברים והשבים בחוץ. וילונות קפלים עשויים להועיל אמנם למי שמבקש לסננן רק במעט את קרני אור השמש – כדי שאלה יחדרו לחדר אך לא יהיו חזקות מדי, אך תפקידם העיקרי של וילונות אלה הוא לדקורציה וכדי לשוות לחדר מראה נעים, בניגוד לווילונות המאפילים הבלתי שקופים שבדם העבה מתאים בחללים גדולים, וילונות קפלים מתאימים לכל סוג חדר מהקטן לגדול.

וילונות קפלים בבית משרים על חדריו אווירה ביתית ונעימה. מי שמעוניין באווירה עליזה בחדר או במטבח, יכול לתלות וילונות קפלים בצבעים בהירים כמו צהוב, תכלת, כתום או ורוד. וילונות בהירים קולטים את קרני השמש ביום ומקנים לחדר מראה צבעוני. מנגד, מי שרוצה לשוות לחדר מראה שליו או סולידי יכול לתלות וילונות בצבעים כהים דוגמת שחור או כחול כהה. כמו כן, לאוהבי מקוריות יתאימו וילונות צבעוניים. שילובי הצבעים בווילונות קפלים יכולים להיות אינסופיים: הדפסים בהירים על רקע וילונות כהים, הדפסים כהים על רקע וילונות בהירים, וילונות רקומים ועוד. גם אם בחרתם בווילון שקוף בעל צבע אחיד והתחרטתם על כך, תמיד אפשר להוסיף קישוטי וילון מקוריים כמו סיכות פרפרים, חרוזים או סרטים.

אנו רגילים להתייחס למשרד כמקום עבודה גרידא שאינו דורש השקעה או טיפוח. אך למעשה, חדר עבודה מטופח יוצר אווירה נעימה וסביבת עבודה טובה יותר. אחת הדרכים לקשט את המשרד היא בעזרת וילונות למשרד שיהיו קפלים. המשרד משדר בדרך כלל מקצועיות, רשמיות ורצינות. לפיכך, ראוי לתלות וילונות בעלי צבע אחד ו"רגוע" כמו בז', לבן, כחול או שחור. יחד עם זאת, כפי שצוין מקודם, וילונות קפלים אינם מאפילים את החדר, ולכן לא מומלץ לתלות אותם בחדרי פגישות שבהם נוהגים להעביר מצגות מחשב.

חשוב להתאים את צבע הווילונות הקפלים לחדר. אם, למשל, עומדת בסלון ביתכם ספת עור בצבע שחור או חום כהה, וילונות בצבע כהה עלולים "להיבלע" ולשוות לסלון מראה קודר משהו. במקרה זה מומלץ לתלות וילונות בצבע בהיר. כמו כן, כשבאים לתלות וילונות לקישוט יש להביא בחשבון את צבע הקירות. ברוב הבתים הקירות לבנים, ולכן וילונות קפלים בצבע לבן או בצבע בהיר מאוד לא יתרמו לעיטור החדר, יתלכלכו מהר ויצברו אבק. מנגד, וילונות מעין אלה מתאימים יותר לקירות הצבועים בצבעים כהים יחסית כמו ירוק או ורוד כהה.

למי שמחפש וילונות למשרד– וילונות קפלים בהחלט יכולים להיות בחירה מתאימה!

לסיכום, לפני שבוחרים לקשט את החדר עם וילונות קפלים, יש לשקול היטב אלו וילונות ברצונכם לתלות ואיזה מראה אתם מעוניינים לשוות לחדר. מומלץ לעבור על קטלוגים לווילונות, לבקר באתרי  אינטרנט ואף להתייעץ עם גולשים אחרים בפורומים המיועדים לכך. הרי בסופו של דבר כולנו רוצים שהווילון השקוף יתרום לאווירה חיובית בחדר ולא יצבור אבק לחינם.

צריכים ייעוץ?

נשמח לעמוד לשירותכם! חייגו: 050-669-3588

ייעוץ בוואטסאפ
!We’ll be glad to see you
תיאום פגישה בגלריה

נשמח לראותכם בגלריה שלנו!
כתובתינו: חיים בן עטר 28 תל אביב (חניה ללקוחות)
לאחר שליחת הפנייה נציג שלנו ייצור עמכם קשר.


    נא להצטייד לפגישה עם מידות ותמונות החלונות
    !Thank you
    בקשתך נשלחה בהצלחה!
    נציג שלנו ייצור עמכם קשר בהקדם.