24 ינואר 2021

וילונות יוקרה

תלייה של וילונות היא הדרך לשדרג את החדרים בבית, בדיוק כמו שתכשיט מעצים ומשדרג את המראה שלנו. אם אתם מעוניינים ליצור מראה אלגנטי בביתכם, חישבו על התקנת וילונות יוקרה. סוג הבד ממנו עשוי הוילון, הוא זה הקובע שהוילון יוקרתי יותר או פחות. וילונות יוקרה ראויים לשמם, היות והם הופכים את החדר ליוקרתי מעצם המראה האסתטי והשפעתם על התחושה בחדרים בהם הם מותקנים, כפי שישפיע וילון מסוג אחר.

ישנם סוגים שונים של בדים אשר מהם עשויים וילונות יוקרתיים: משי, כותנה, פוליאסטר ועוד. הם זמינים בסגנונות שונים, גדלים ודוגמאות שונות, אך הדוגמאות יהיו בד"כ אלגנטיות, קלאסיות ופשוטות. ניתן להשיג אותם גם בסגנון מודרני יותר מלוטש ועכשווי. הצבעים והדוגמאות אמורים להתאים לטעמכם ויכולים להיות אקזוטיים, נועזים, בולטות כלפי חוץ ועגולות. וילונות יוקרה יכולים אף להיות בעלי עבודת רקמה ובצבעים מנוגדים.

בד"כ בוילונות יוקרה אין ריבוי של ווי תליה, הם מגולגלים בחוזקה מסביב למקל התלייה ובנוסף, יש לוילונות אלה תכונות מסויימות נוספות, אשר מעידות על סוג הוילונות: להבדיל מוילונות סטנדרטיים, שבהם הבד שאתם בוחרים לא נחשב לאיכותי ברמה גבוהה , הבד בוילון יוקרתי, הוא באיכות גבוהה מאוד ורך למגע. וילונות היוקרה עמידים ואורך חייהם הוא לשנים רבות, מבלי להנזק מניקוי במשך השנים. בנוסף על אלה, בד וילונות היוקרה אינו דוהה בקלות.

וילונות היוקרה שלכם תמיד יהוו מרכז תשומת הלב, בכל חדר שבו יותקנו. הם תופסים את העין של כל מי שיכנס לחדר ויהיו מרשימים מאוד ולא רק. וילון יוקרתי מעניק תחושה של חמימות בחדר שבו הוא מותקן, אך עדיין רבים מהססים לרכוש וילון יוקרתי, עקב המחיר הגבוה. כיום גם מי שבעבר לא יכל להרשות לעצמו, יוכל להשיג וילונות יוקרה במבצע, אשר ניתן לרכוש גם דרך רשת האינטרנט במחירים סבירים.

וילונות תחרה מהווים את הבד המועדף בעיצוב חלונות הבית, מאז התקופה הויקטוריאנית, כאשר הגיעו לשיא תקופת הפריחה שלהם בתחום זה, אך בתקופה זו הם גם היו יקרים מאוד והיוו מצרך לעשירים בלבד. כיום, כמעט כל אחד יכול להרשות לעצמו לרכוש וילונות במחיר אטרקטיבי, אך העובדה שהם ניתנים לרכישה במחיר סביר, זה עדיין לא אומר שהם לא יכולים לשרת אותנו כוילון יוקרתי בכל בית. לכן, אם אתם מתקשים לרכוש וילון יוקרתי מובהק, תמיד ניתן לרכוש וילון תחרה איכותי ולהשתמש בו כוילון היוקרתי שלכם ובנוסף זכרו, וילון יוקרה ניתן להתקין בכל חדרי הבית ולא רק בסלון, אם אתם בטוחים שבצעתם התאמה לשאר הריהוט בחדרים, כדי לא ליצור מראה קרקסי.

צריכים ייעוץ?

נשמח לעמוד לשירותכם! חייגו: 050-669-3588

ייעוץ בוואטסאפ
!We’ll be glad to see you
תיאום פגישה בגלריה

נשמח לראותכם בגלריה שלנו!
כתובתינו: חיים בן עטר 28 תל אביב (חניה ללקוחות)
לאחר שליחת הפנייה נציג שלנו ייצור עמכם קשר.


    נא להצטייד לפגישה עם מידות ותמונות החלונות
    !Thank you
    בקשתך נשלחה בהצלחה!
    נציג שלנו ייצור עמכם קשר בהקדם.